Horvat Milan

 

Trainer

 


Curri Skerdilaid

06.10.1975

 


Dočkal Tomáš

25.09.1993

 


Dvali Giorgi 

15.05.1998

 


Fatti Lamin

22.11.2000


Földes Tomas

20.12.2001


Khutsianidze Dimitri

23.04.1998

 


Klapuch Tomas

13.11.1999

 

 

 


Koncal Jan

14.01.1998

 


Kule Vaclav

09.03.1996

 


Kura Frantisek

16.11.1985

 


 Levyha Ruslan

 31.01.1983

 

 


Mlika Jiri

18.07.1980

 

 



Precan Michael

01.03.1991

 



Precan Philippe

05.07.1997

 


 Schwezow Denis

10.04.1992

 

 


Sedlacek Ondrej

26.10.2003

 

 


Semenov Kyrylo

21.08.2001

 

 


Soshnin Artem

17.02.2002

 


Sticht Fabian

22.08.1996

 


Sturm Tomas

23.12.1993


Tesar Daniel

08.03.2002

 


Vanek Richard

09.03.1999

 


Vondrasek Jiri 

11.12.1999

 


Zozulia Dmytro